Biz

Hakkımızda

Özel AS SRC Kursu diğer özel kurslar gibi M.E.B.'na bağlı olarak sürücü eğitimi veren özel eğitim kurumudur. Kurumumuz 1989 yılında faaliyete başlamış olup alanında uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.
Kurumumuz SRC 1-2-3-4 belgesi ve Psikoteknik Raporu gibi hizmetler sunmaktadır.
Özel AS SRC Kursu kursiyerlerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç doğrultusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü nezih ve samimi bir kurs ortamı sunmaktadır.
Vizyonumuz

Toplumun, bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı sağlayarak eğitim ve öğretimimizi, hizmetlerimizi sürücü eğitim ve teknolojinin ulaştığı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda siz değerli sürücü adaylarımıza sunmaktır.

Misyonumuz

Kursumuzda eğitim alan adaylara bakış açımızın Eğitim ve Öğretim odaklı olması, insanın ve eğitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş, eğitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmaktır.

  • AS SRC KURSU

    Ekip Hakkında

    Alanında uzmanlaşmış kadromuzla birlikte bilgi ve tecrübemizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin yollarını arıyoruz. Sıcak ve sağlıklı bir çalışma ortamında daima yeniliğe odaklı ekibimizle farklı konseptler geliştiriyoruz…
    AS SRC KURSU